Dla NOWYCH

Warto być z nami

Bardzo się cieszymy, że spodobała Ci się nasza oferta. Nie wiem, czy wiesz, ale jesteśmy najchętniej polecaną szkołą językową w mieście.

Zamieniamy obowiązek, którym niewątpliwie jest nauka języka angielskiego już od najmłodszych lat, w przygodę.

A dlaczego warto być z nami ? Co nas wyróżnia ?

-licencjonowana metoda Teddy Eddie dla dzieci w wieku 2-7 lat,

-licencjonowana metoda Savvy Ed dla dzieci po mocny kursie Teddy Eddie,

-egzaminy Cambridge, które w rzetelny sposób potwierdzają poziom językowy i są zewnętrznym audytem,

-zaplanowany rozwój językowy od 2 r.ż. do końca szkoły średniej,

-szkolenia i podnoszenie naszych kwalifikacji,

-pyszna kawa i ekologiczne podejście,

-stały kontakt z rodzicami i kursantami,

Do tego mamy kilka wyróżnień:

- w 2019 roku zdobyliśmy pierwsze miejsce w prestiżowym plebiscycie "Orły Edukacji", jako szkoła, która stawia na rozwój, wyznacza trendy i podnosi swoje kwalifikacje, a jakość usług jest bardzo wysoka,

- w 2020 roku ponownie zdobyliśmy pierwsze miejsce w powyższym plebiscycie,

- w 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat jakości "Talent Friendly Company", co oznacza, że dabmy o naszych pracowników, stawiamy na ich rozwój i podnoszenie ich kompetencji. Co oznacza, ponownie, wysoką jakość naszych usług.

A co Ty z tego masz?

Twoja pociecha:
-lepiej poradzi sobie w życiu,
-zda wszystkie egzaminy,
-efektywnie się uczy,
-spełnia swoje cele,
-dostanie się do dobrej szkoły,
-zdobędzie lepszą pracę,
-mniej się stresuje

Nasza szkoła to nie tylko kursy językowe, to również wrsztaty, półkolonie i ciekawe wydarzenia.

Jeśli jesteś pewien i znasz już nas z opowieści innych to zachęcamy Cię do zapisów na nasze kursy już dziś. Zagwarantujesz sobie miejsce w grupie, nic nie tracąc, gdyż dajemy GWARANCJĘ PEŁNEGO ZWROTU I BEZKOSZTOWEJ REZYGNACJI.  Skorzystaj wówczas z poniższego formularza.

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Jeśli nas nie znasz i chciałbyś zobaczyć jak pracujemy przed podjęciem decyzji to zapisz się na DARMOWE LEKCJE PRÓBNE, ale wówczas nie gwarantujemy, że będzie miejsce w grupie.

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE LEKCJE PRÓBNE