Idea

Poznaj nas

W trakcie studiów na Wydziale Filologii Angielskiej Uniwersytetu Opolskiego znalazłam ogłoszenie, że w Kędzierzynie-Koźlu poszukiwany jest do pracy lektor języka angielskiego. Właśnie tak zaczęła się moja historia z zawodem nauczyciela. Przez szkoły prywatne, publiczne, przedszkola, tłumaczenia – zdobywałam doświadczenie latami na różnych płaszczyznach.

W każdym z tych miejsc nie czułam się spełniona. Od samego początku chciałam uczyć dzieci, lecz na swoich zasadach – w zmodernizowany sposób. Staroświeckie poglądy na temat edukacji oraz brak odpowiednich metod podcinał mi skrzydła, dlatego zdecydowałam, że muszę to zrobić po swojemu.

Napotkałam różne problemy natury technicznej – zbyt małe lokale, trudności z pozyskaniem środków na rozwój czy też brak kadry. Pomimo wielu trudności i momentów zwątpienia walczyłam dalej i szukałam w sobie na nowo wiary w to, że wszystko da się zrobić z odpowiednim nastawieniem.

Takie stanowcze podejście pozwoliło mi zrozumieć, że trzeba mieć marzenia i podejmować śmiałe decyzje, aby je realizować – w końcu z tej śmiałości powstała szkoła językowa Wings. Dla mnie sukces to dobre relacje i zaufanie wśród ludzi, którzy mnie otaczają. Cała załoga podchodzi do pracy z miłością i zaangażowaniem – to dzięki nim szkoła tętni życiem.

Zawsze interesował mnie najwyższy poziom świadczenia usług i to jest mój cel. Sądzę, że już teraz udało mi się stworzyć szkołę na dobrym poziomie, ale moje ambicje są jeszcze wyższe. Chcę, aby Wings została szkołą, która sama wyznacza standardy nauczania i była synonimem nowej jakości na naszym rynku.

Nowoczesne placówki, nowoczesne metody, nowoczesne wnętrza i nowoczesne podejście – tylko dzięki odważnej innowacji udaje nam się zadbać o satysfakcję kursantów – tych małych i tych dużych. Opinia każdego z nich jest na wagę złota – w końcu cała praca, jaką wykonujemy w Wings jest dla nich.

Praca w szkole językowej dla mnie przygodą życia. Odniesione sukcesy, wspaniałe doświadczenie i ta codzienna ciekawość następnego dnia daje mi niezwykłą energię do działania. Chcę dać ludziom wiarę, że nauka to nie obowiązek, a właśnie przygoda i to jest moja misja.