ZAMIENIAMY OBOWIĄZEK W PRZYGODĘ

Ideą powstania kędzierzyńskiej Szkoły Językowej Wings, była wizja stworzenia szkoły innej niż wszystkie, gdzie łączą się przyjazna, bezstresowa atmosfera nauczania z wysoką efektywnością nauki języków obcych. Jesteśmy przekonani, że udało się nam to osiągnąć, bo od powstania szkoły, czyli od 2012 roku liczba studentów stale rośnie. W sumie, przez lata naszej działalności wykształciliśmy językowo kilkadziesiąt osób. Z wieloma z naszych studentów mamy do dziś kontakt i wiemy, że świetnie radzą sobie w językowych kontaktach zagranicznych, między innymi na zagranicznych uczelniach oraz w międzynarodowych firmach, jak i w codziennych sytuacjach.

Pragniemy się wyróżnić stąd nasze metody i współpraca z prestiżowymi markami, które znajdziesz tylko w Wings.
Dla dzieci od 2 do 7 lat jest licencjonowana metoda Teddy Eddie, dla dzieci starszych od 7 r. ż. jest Savvy Ed oraz publikacje National Geographic, dla młodzieży również publikacje National Geographic, dzięki którym nie tylko poznajesz język, ale i w bajeczny, jak tylko to National Geographic potrafi, sposób  świat.
Jest to absolutnie wyjątkowa, ciekawa i niepowtarzalna oferta dla naszych Kursantów, tych najmłodszych Skarbów, ale dzieci starszych. Dla osób dorosłych nasza oferta jest również atrakcyjna, gdyż stawiamy na wzbogacanie słownictwa i mówienie.  Większość naszych metod jest na wyłączność w Kędzierzynie.

Mamy konkretny pomysł na edukację językową Twojej Pociechy - małej i dużej. O dorosłych też nie zapominamy. W tym celu, współpracujemy z autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Cambridge English PL 277 (więcej o egzaminach w zakładce Certyfikaty Cambridge).
Oferta Szkoły Językowej Wings obejmuje kursy języka angielskiego.
Przyjdź do nas i przekonaj się. Poznaj nas, naszą ofertę na wyłączność i przy okazji, napij się smacznej kawy - tak twierdzą nasi stali Słuchacze:-)