O kursie

Kurs angielskiego Fly high dla dzieci i młodzieży (również kontynuacja po Savvy Ed).  Program wyprzedza i mocno przekracza podstawę programową w szkołach publicznych, jest również równoległy z poziomami testów Cambridge dla dzieci i młodzieży. Rozwija wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i w szczególności mówienie. Do kursu dedykowana jest również platforma, tak, aby kursant mógł utrwalać poznany materiał w domu. Materiał nauczania obejmuje poziomy A2-B2.

Dla kogo?

Dla kogo?

Dla dzieci i młodzieży do 19 roku życia

Sprawdź korzyści
Zajęcia 2x w tygodniu
dzięki temu dziecko uczy się bardzo dynamicznie i efektywne
Certyfikat Cambridge
otwiera drzwi do lepszej pracy czy studiów za granicą
Zewnętrzny audyt szkoły
wysoka jakość nauczania
Egzaminy Cambridge
pozwala oswoić się formą egzaminacyjną, działa motywująco

Rodzicu
zapisując dziecko na kurs Fly high masz pewność że:

Sprawdź opinie

Nic tak nie oddaje efektów naszej pracy jak opinie naszych kursantów lub ich opiekunów

To jest miejsce gdzie nauka przybiera całkiem inny wymiar. Zabawa to nauka! To co dzieciaków zachęca najbardziej. Kreatywność i ciepło lektorów i Pani Pauliny bije z wszystkich miejsc tego magicznego miejsca.
Tam każde dziecko dostaje skrzydeł, bo nie tylko się uczy, ale jest docenione, lubiane a przede wszystkim zauważane i wyjątkowe!!!

Justyna Miraszewska
Opinia rodzica

Bardzo dobra szkoła j. angielskiego. Super podejście do dzieci, które panią Natalie uwielbiają. Natomiast pan Paweł jest rewelacyjnym nauczycielem. Kompetentny i rzeczowy, sprawił, że nawet oporny uczeń w końcu robi postępy. Na prawdę polecam!

Karolina Szarek
Opinia rodzica

Polecam bardzo! Super podejście do dzieci i nauczanie w przyjemny sposób ?

Magdalena Kopij
opinia rodzica

Bardzo polecam, nie tylko maluszkom??super efekty nauczania, bardzo miła i sprzyjąca atmosfera w pięknym miejscu. Zawsze można liczyć na pomoc sekretariatu. Wszyscy zawsze uśmiechnięci, profesjonalni i zarażający dobrą energią❤

Denis Kampa
opinia kursanta
Image link

Jak zapisać dziecko na kurs?

Wypełnij formularz klikając w poniższy przycisk

Zapisuję dziecko