Edward's League

Poznaj metodę

Metoda Edward’s League jest elementem najlepszej ścieżki edukacyjnej dla dzieci w Polsce. Zajęcia prowadzone metodą Edward’s League są bardzo ambitne, a jednocześnie interesujące dla współczesnych dzieci. Kursanci porządkują swoją wiedzę z gramatyki i rozwijają umiejętności typu rozumienie ze słuchu czy komunikacja.

Dla kogo?

Metoda została stworzona dla uczniów szkół językowych lub prywatnych szkół podstawowych w wieku 11–14 lat (klasy 5–7) kontynuujących naukę języka angielskiego po ambitnych kursach przedszkolnych i wczesnoszkolnych zawierających materiał na poziomach A1–A2 (np. Teddy Eddie, Savvy Ed).

Marzysz, aby Twoje dziecko osiągnęło pełną niezależność językową i opanowało materiał, który jest dla wielu rówieśników nie do osiągnięcia? Pragniesz, aby podczas zajęć z języka obcego Twoje dziecko czerpało radość z grywalizacji, a po lekcjach z entuzjazmem powtarzało i utrwalało nowy materiał za pomocą innowacyjnej aplikacji?

60 minut
2 razy w tygodniu
Grupy
liczą do 10 osób
Kurs
składa się z 60 spotkań
Aby utrwalać nabytą wiedzę:
2h tygodniowo pracy w domu

Korzyści

Edward’s League to przyjazna i przyjemna droga do osiągnięcia biegłości językowej dla nastolatków. Program pozwala na zdobycie niezwykłych umiejętności językowych, które pozwalają uczniom osiągnąć poziom wystarczający do zdania międzynarodowych egzaminów Cambridge.

Więcej informacji: www.edubears.pl

Poziomy metody Edward’s League!

Edward’s League 1 – poziom A2/A2+
Edward’s League 2 – poziom A2+/B1
Edward’s League 3 – poziom B1/B1+

Pakiet Edukacyjny Edward’s League

Ważnym elementem metody jest głęboko przemyślany Pakiet Edukacyjny, w skład którego wchodzą:

LESSON BOOK – książka, z którą uczeń pracuje głównie na zajęciach;
HOME BOOK – książka ćwiczeń, dzięki której uczeń na bieżąco sprawdza swoje umiejętności, a następnie otrzymuje informację zwrotną od lektora;
PARENT’S INFORMATION CARD – karta informacyjna dla rodziców zawierająca najważniejsze informacje o metodzie;
CERTYFIKAT wręczany po ukończeniu każdego poziomu metody.
HOMEWORK SITE – zadania domowe online, które umożliwią pełne opanowanie materiału za pomocą nowoczesnych technologii, w przyjazny sposób;
READER – książka z wciągającymi opowiadaniami, ucząca przyjemności obcowania z dłuższym tekstem w języku obcym;
TECZKA, GRAWEROWANY DŁUGOPIS oraz NOTES;

Edward’s League a egzaminy Cambridge

Książki metody Edward’s League przygotowują do międzynarodowych egzaminów Cambridge oraz ćwiczą wszystkie umiejętności egzaminacyjne. Zakres materiału jest kompatybilny z egzaminami Cambridge English Qualifications. Na tym etapie warto stawiać uczniom cel w postaci międzynarodowego certyfikatu. Sam egzamin może być dla ucznia zewnętrznym i obiektywnym testem rzeczywistych umiejętności, a dla rodzica swoistym potwierdzeniem dobrze obranego kierunku edukacji językowej dziecka.

Nic tak nie oddaje efektów naszej pracy jak opinie naszych kursantów lub ich opiekunów

To jest miejsce gdzie nauka przybiera całkiem inny wymiar. Zabawa to nauka! To co dzieciaków zachęca najbardziej. Kreatywność i ciepło lektorów i Pani Pauliny bije z wszystkich miejsc tego magicznego miejsca. Tam każde dziecko dostaje skrzydeł, bo nie tylko się uczy, ale jest docenione, lubiane a przede wszystkim zauważane i wyjątkowe!!!

Justyna Miraszewska
Opinia rodzica

Bardzo dobra szkoła j. angielskiego. Super podejście do dzieci, które panią Natalie uwielbiają. Natomiast pan Paweł jest rewelacyjnym nauczycielem. Kompetentny i rzeczowy, sprawił, że nawet oporny uczeń w końcu robi postępy. Na prawdę polecam!

Karolina Szarek
Opinia rodzica

Polecam bardzo! Super podejście do dzieci i nauczanie w przyjemny sposób ?

Magdalena Kopij
opinia rodzica

Bardzo polecam, nie tylko maluszkom??super efekty nauczania, bardzo miła i sprzyjąca atmosfera w pięknym miejscu. Zawsze można liczyć na pomoc sekretariatu. Wszyscy zawsze uśmiechnięci, profesjonalni i zarażający dobrą energią❤

Denis Kampa
opinia kursanta
Image link

Jak zapisać dziecko na kurs?

Wypełnij formularz klikając w poniższy przycisk

Zapisuję dziecko

FAQ

Jeśli Twoje dziecko wcześniej uczęszczało na ambitny kurs angielskiego na poziomie A1-A2 (np. Teddy Eddie, Savvy Ed) i już wypracowało w sobie nawyk systematycznego powtarzania zdobytej wiedzy w domu, na przykład poprzez gry językowe, to kurs Edward’s League będzie doskonałą kontynuacją nauki. Przed rozpoczęciem kursu dokonujemy weryfikacji poziomu językowego dziecka, aby upewnić się, że jest ono gotowe na podjęcie tej ścieżki językowej.

Ważnym założeniem naszego kursu jest to, że każdy kursant powinien regularnie utrzymywać kontakt z językiem angielskim również poza zajęciami. Z tego powodu, zalecamy, aby poświęcać około 2 godzin tygodniowo na powtórki i naukę słownictwa. To pomoże naszym uczniom w utrwaleniu zdobytej wiedzy oraz w ciągłym rozwijaniu swoich umiejętności językowych.

Metoda Edward’s League to ambitne i jednocześnie interesujące zajęcia językowe, idealne dla współczesnych nastolatków. Uczestnicy kursu doskonalą swoje umiejętności językowe, aby móc swobodnie i precyzyjnie komunikować się po angielsku. Naszym celem jest nie tylko pomóc uczniom osiągnąć pełną niezależność językową, ale także umożliwić im zdanie egzaminów z najlepszymi wynikami. W ramach kursu stawiamy na poprawność językową oraz na kreatywne i efektywne metody nauczania, dzięki którym nasi uczniowie rozwijają swoje umiejętności w dynamiczny i inspirujący sposób.

Oczywiście. 🙂 Na kursie przygotowujemy uczniów do swobodnego zdania egzaminu Cambridge na poziomie B1.