Kędzierzyn Koźle:
TEL: 664 054 062
Strzelce Opolskie:
TEL: 791 692 318
Test poziomujacy

EGZAMINACYJNY KURS ANGIELSKIEGO DLA MŁODZIEŻY 11 - 14 lat

Najambitniejsza ścieżka edukacyjna

Kędzierzyn-Koźle

Metoda Edward’s League jest elementem najlepszej ścieżki edukacyjnej dla dzieci w Polsce. Zajęcia prowadzone metodą Edward’s League są bardzo ambitne, a jednocześnie interesujące dla współczesnych dzieci. Kursanci porządkują swoją wiedzę z gramatyki i rozwijają umiejętności typu rozumienie ze słuchu czy komunikacja.

POZNAJ METODĘ

Metoda została stworzona dla uczniów szkół językowych lub prywatnych szkół podstawowych w wieku 11–14 lat (klasy 5–7) kontynuujących naukę języka angielskiego po ambitnych kursach przedszkolnych i wczesnoszkolnych zawierających materiał na poziomach A1–A2 (np. Teddy Eddie, Savvy Ed).

 

Marzysz, aby Twoje dziecko osiągnęło pełną niezależność językową i opanowało materiał, który jest dla wielu rówieśników nie do osiągnięcia? Pragniesz, aby podczas zajęć z języka obcego Twoje dziecko czerpało radość z grywalizacji, a po lekcjach z entuzjazmem powtarzało i utrwalało nowy materiał za pomocą innowacyjnej aplikacji?

 

Edward’s League to przyjazna i przyjemna droga do osiągnięcia biegłości językowej dla nastolatków. Program pozwala na zdobycie niezwykłych umiejętności językowych, które pozwalają uczniom osiągnąć poziom wystarczający do zdania międzynarodowych egzaminów Cambridge.

Grupy Edward’s League

EDWARD’S LEAGUE 2
– poziom A2/A2+

dzieci 11-12 lat
2 x po 45 min.
tygodnowniowo

EDWARD’S LEAGUE 2
– poziom A2+/B1

dzieci 12-13 lat
2 x po 45 min.
tygodnowniowo

EDWARD’S LEAGUE 3
– poziom B1/B1+

dzieci 13-14 lat
2 x po 45 min.
tygodnowniowo

Ważnym elementem metody jest głęboko przemyślany Pakiet Edukacyjny, w skład którego wchodzą:

Edward’s League
a egzaminy Cambridge

Książki metody Edward’s League przygotowują do międzynarodowych egzaminów Cambridge oraz ćwiczą wszystkie umiejętności egzaminacyjne. Zakres materiału jest kompatybilny z egzaminami Cambridge English Qualifications. Na tym etapie warto stawiać uczniom cel w postaci międzynarodowego certyfikatu. Sam egzamin może być dla ucznia zewnętrznym i obiektywnym testem rzeczywistych umiejętności, a dla rodzica swoistym potwierdzeniem dobrze obranego kierunku edukacji językowej dziecka.

Najważniejsze czynniki

które wpływają na proces edukacji

DLA CIEBIE

e-book o edukacji językowej

Z myślą o rozwoju Twojego dziecka przygotowaliśmy e-book o edukacji językowej od najmłodszych lat.

OPINIE

Nic tak nie dodaje skrzydeł jak opinie naszych kursantów i ich Rodziców

Z kim będzie się uczyło Twoje dziecko

Gdzie prowadzimy te zajęcia?

Kędzierzyn Koźle

Kozielska 9

Zapisz swoje dziecko na kurs Edward’s League i zapewnij mu najlepsze przygotowanie do międzynarodowych egzaminów Cambridge! To szansa, aby Twoje dziecko zdobyło certyfikat potwierdzający językowe kompetencje na międzynarodowym poziomie.

Czy dziecko sobie poradzi?

Jeśli Twoje dziecko wcześniej uczęszczało na ambitny kurs angielskiego na poziomie A1-A2 (np. Teddy Eddie, Savvy Ed) i już wypracowało w sobie nawyk systematycznego powtarzania zdobytej wiedzy w domu, na przykład poprzez gry językowe, to kurs Edward’s League będzie doskonałą kontynuacją nauki. Przed rozpoczęciem kursu dokonujemy weryfikacji poziomu językowego dziecka, aby upewnić się, że jest ono gotowe na podjęcie tej ścieżki językowej.

Czy dużo jest pracy w domu?

Ważnym założeniem naszego kursu jest to, że każdy kursant powinien regularnie utrzymywać kontakt z językiem angielskim również poza zajęciami. Z tego powodu, zalecamy, aby poświęcać około 2 godzin tygodniowo na powtórki i naukę słownictwa. To pomoże naszym uczniom w utrwaleniu zdobytej wiedzy oraz w ciągłym rozwijaniu swoich umiejętności językowych.

Jak bardzo ambitny jest kurs?

Metoda Edward’s League to ambitne i jednocześnie interesujące zajęcia językowe, idealne dla współczesnych nastolatków. Uczestnicy kursu doskonalą swoje umiejętności językowe, aby móc swobodnie i precyzyjnie komunikować się po angielsku. Naszym celem jest nie tylko pomóc uczniom osiągnąć pełną niezależność językową, ale także umożliwić im zdanie egzaminów z najlepszymi wynikami. W ramach kursu stawiamy na poprawność językową oraz na kreatywne i efektywne metody nauczania, dzięki którym nasi uczniowie rozwijają swoje umiejętności w dynamiczny i inspirujący sposób.

Czy kurs przygotowuje do egzaminów Cambridge?

Oczywiście. 🙂 Na kursie przygotowujemy uczniów do swobodnego zdania egzaminu Cambridge na poziomie B1.

FAQ