Pracuj z nami

Pracuj z nami
Szukasz pracy, która Cię uskrzydli i sprawi, że spełnisz swoje marzenie zawodowe?

W samym sercu Kędzierzyna-Koźla znajduje się najnowocześniejsza szkoła językowa dla dzieci i młodzieży w mieście — WINGS. To tutaj dodajemy skrzydeł nie tylko naszym kursantom, ale i lektorom, bez których nie moglibyśmy rozwijać tego miejsca.

Usiądź wygodnie i pozwól, że poprowadzimy Cię po kuluarach WINGS. Dzięki temu lepiej nas poznasz i w pełni poczujesz, czy chcesz z nami współpracować i współtworzyć tę wyjątkową, tętniącą życiem szkołę.

Image link

Zacznijmy od misji

W WINGS zapewniamy dzieciom i młodzieży doskonałą edukację językową. Stawiamy na nowoczesne, przyjazne dzieciom metody. Rozwój to jedno skrzydło. A drugie? Pozytywne emocje.

Wierzymy, że dobre relacje, przyjacielskie nastawienie, empatia i szacunek to wartości, na które warto stawiać w naszej pracy. Dzięki temu WINGS staje się drugim domem dla naszych kursantów, którzy chętniej przychodzą na zajęcia, odnoszą satysfakcjonujące efekty i zostają z nami na lata.

Identycznie podchodzimy do naszej kadry. Zależy nam, aby wszyscy pracownicy czuli, że są najważniejszymi ogniwami szkoły. Dbamy wzajemnie o dobre relacje, wspieramy się, motywujemy, by przychodzić do pracy z chęcią i uśmiechem. To sprawia, że nasi lektorzy lubią zapuszczać u nas swoje zawodowe korzenie i przez lata rozwijać z nami swoje skrzydła. Możemy śmiało powiedzieć o sobie, że jesteśmy wingsową rodziną, która lubi spędzać ze sobą czas także po zajęciach.

Dlaczego warto rozwijać u nas swoje zawodowe WINGS?

Zaznaczmy, że daleko nam do typowych szkolnych standardów, jakie większość z nas zna z placówek publicznych. To nie ta bajka.

Jako nowoczesna szkoła językowa stawiamy przede wszystkim na ROZWÓJ. Skoro dajemy sobie prawo, by uczyć dzieci i młodzież angielskiego, to sami musimy być doskonale przygotowani do zawodu. I właśnie dlatego dbamy o nieustanne dokształcanie naszej kadry:

zapewniamy rozwój na różnych płaszczyznach (więcej o tym porozmawiamy, gdy zaprosimy Cię na kawę na kolejnym etapie rekrutacji)
mamy przemyślaną ścieżkę kariery
pracujemy w oparciu o kapitalne, nowoczesne i skuteczne metody
zapewniamy pakiet lektora (książki i boxy edukacyjne) i całe zaplecze dydaktyczne
dbamy o rzetelne grafiki (bez okienek) i szanujemy Twój czas wolny
raz na jakiś czas lubimy organizować spotkania integracyjne i wyjścia, by zacieśniać więzi, lepiej się poznać i pogadać o czymś innym niż edukacja 😉
minimum dwa razy w roku zapewniamy szkolenia rozwojowe dla naszej kadry
od Twojej chęci i zaangażowania zależy Twój awans zawodowy
w pełni wdrażamy nowych lektorów w pracę, by na starcie czuli się oni bezpiecznie i mieli wsparcie metodyka i opiekuna (oczywiście na to wsparcie możesz liczyć zawsze, nie tylko na początku)
dajemy zielone światło na wdrażanie w WINGS swoich pomysłów (no dobra, przegadamy temat, ale uwielbiamy zaangażowanych i wychodzących z inicjatywami lektorów)

Czy to nie wygląda jak praca marzeń
dla lektora angielskiego?

Zależy nam, aby dobrze wybrzmiało to, że tak jak stawiamy na doskonałe kompetencje językowe, tak bardzo dbamy o dobre relacje. Chcemy, aby WINGS było Twoim drugim domem i trampoliną do kariery. Tak, nawet w takim Kędzierzynie-Koźlu możesz zostać dyrektorem metodycznym.

W WINGS poznasz wspaniałych, pomocnych i przyjaznych lektorów, a także nowoczesną przestrzeń, w której z przyjemnością będziesz uczyć swoich kursantów.

I jak Ci się to podoba?

Być może masz chęć, aby już teraz wysłać CV, ale daj nam jeszcze chwilkę, bo mamy kilka smaczków na sam koniec.

Chcemy też raz jeszcze wyraźnie zaznaczyć to, że uczymy licencjonowanymi metodami. Wiesz, co to oznacza dla Ciebie?

Poznanie od A do Z efektywnego i przyjaznego dzieciom programu nauczania. Nie musisz martwić się o wymyślanie zadań dla swoich kursantów, bo otrzymasz od nas kapitalne scenariusze zajęć. Zapomnij o siedzeniu po nocach i tworzeniu plastycznych elementów na lekcje — zapewnimy Ci nowoczesne i atrakcyjne dla dzieci pomoce dydaktyczne, które są zawsze do Twojej dyspozycji.

Zajęcia odbywają się w tygodniu popołudniami
Zapewniamy dogodne warunki współpracy i satysfakcjonujące wynagrodzenie.
Chociaż rok szkolny trwa tylko 10 miesięcy, w wakacje często organizujemy półkolonie, więc może być to dla Ciebie szansa na odciążenie domowego budżetu w czasie wakacji i ferii zimowych.

Co jeszcze warto wiedzieć o pracy w WINGS?

Jak wygląda ścieżka kariery w WINGS?

Image link

Przeszło Ci przez myśl, co o pracy w WINGS mówią sami lektorzy?

Karolina Piaskowska

Wiemy, że moglibyśmy godzinami opowiadać, jak cudownym jesteśmy teamem, jak świetnie się pracuje w WINGS i jak ogromną czujemy wdzięczność, że panuje u nas świetna atmosfera. Ale nie zabrzmi to tak wiarygodnie, jak opinie tych, którzy faktycznie są na naszym pokładzie. Zerknij poniżej, co mówią o nas nasi lektorzy, gdy nie ma nas w pobliżu. 😉 „W naszym zespole nigdy nie brakuje nowych pomysłów i każdy może liczyć na wsparcie. Codziennie mamy okazję uczyć się czegoś nowego i doskonalić nasze umiejętności, co zapewniają nam wszelkie warsztaty, szkolenia, ale także codzienna praca z dziećmi. Jesteśmy zespołem różnorodnym, otwartym i straszne z nas gaduły. 😁 Myślę, że praca w naszej szkole daje świetne możliwości rozwoju. W zależności od chęci, czasu i aspiracji, każdy znajdzie odpowiednią ścieżkę dla siebie. Praca ta daje ogrom satysfakcji, kształtuje nas jako ludzi i pokazuje, że warto uczyć nieszablonowo.”

Karolina Piaskowska
Weronika Szymańska

„Praca w Wings to nie tylko rozwój zawodowy, ale również wspaniała przygoda. 🐻 Ciepła atmosfera oraz zgrany zespół wywołują uśmiech na twarzy oraz motywują do działania. Zawsze mogę liczyć na wsparcie moich współpracowników oraz na wspólne szukanie rozwiązań. Ponadto cenię Wings za możliwości rozwoju zawodowego oraz osobistego. W ciągu roku regularnie mamy okazję brać udział w licznych kursach i szkoleniach — związanych z nowoczesnymi metodami nauczania, pozytywną dyscypliną czy też komunikacją w zespole. Na regularnych spotkaniach wymieniamy się swoimi spostrzeżeniami oraz pomysłami, które zawsze brane są pod uwagę — co jest dla mnie bardzo ważne. Możliwości awansu — takie jak na przykład Opiekun Metody Savvy Ed, do którego roli aktualnie się przygotowuję — pozwalają mi wyjść poza strefę mojego komfortu (i bardzo się rozwinąć 😃) oraz sprawiają, że nigdy się nie nudzę. Każdemu, kto lubi uczyć się nowych rzeczy oraz ceni rozwój zawodowy, serdecznie polecam pracę w Wings.”

Weronika Szymańska

Na koniec mamy dla Ciebie test dzięki któremu sprawdzisz, czy WINGS jest Tobie pisane

Mówisz biegle po angielsku?
Posiadasz certyfikat językowy (a może jesteś w trakcie jego robienia) lub dyplom ukończenia studiów filologicznych?
Uwielbiasz dzieci?
Nie wyobrażasz sobie pracy w korporacyjnych warunkach od 8:00 do 16:00?
Chcesz zarabiać dobre pieniądze w lekki sposób?
Czerpiesz radość z nauczania?
Masz duże ambicje i chęć rozwoju?
Nie możesz się doczekać, kiedy zaczniesz wcielać swoje edukacyjne pomysły w życie?

W takim razie koniecznie wyślij nam swoje CV. Jeśli tylko poczujemy Twoje flow, zaprosimy Cię do WINGS (jesteśmy przy ul. Kozielskiej 9) na kawę, aby porozmawiać o ewentualnej współpracy.

Czekamy na Ciebie!

Natalia Kożuchowska — założycielka i dyrektorka WINGS