Kędzierzyn Koźle:
TEL: 664 054 062
Strzelce Opolskie:
TEL: 791 692 318
Test poziomujacy

POZNAJ WINGS

odlotową szkołę językową

Wydawać by się mogło, że dla lektora, z misją nauczanie dzieci języka angielskiego to powód do zawodowej satysfakcji. Niestety nie do końca tak jest. Archaiczny sposób nauczania, brak odpowiednich metod, uczenie na
sucho, gonienie z materiałem i zbyt mało możliwości, by uczyć dzieci mówienia na lekcjach po angielsku — to wszystko podcinało mi skrzydła, gdy pracowałam jako nauczycielka w różnych szkołach. Może to i dobrze, że
zderzyłam się z tak negatywnymi doświadczeniami? Być może, gdyby nie to, nie poczułabym w sobie chęci, aby zbudować na własnych zasadach szkołę językową z prawdziwego zdarzenia — nowoczesną, przyjazną, efektywną i
relacyjną.

 

WINGS to moje zawodowe spełnienie marzeń. To miejsce, które zaraża dzieci już od najmłodszych lat miłością do języka angielskiego.

 

Kluczem rozwoju językowego każdego naszego kursanta są nowoczesne metody nauczania, świetnie zaplanowana ścieżka edukacyjna, programy przyjazne mózgowi, dużo wspaniałej zabawy i gier na zajęciach oraz kochający dzieci lektorzy.

 

Mogę z czystym sumieniem napisać, że nauka angielskiego pod naszymi skrzydłami jest wyjątkowa. W każdej grupie potrafimy rozgadać dzieci w tym języku – nawet, gdy mają zaledwie 2-3 latka! Angielski szybko przestaje
być dla nich językiem obcym, za to staje się czymś naturalnym i chętnie wykorzystywanym także poza zajęciami. Mając takie umiejętności, nasi uskrzydleni kursanci zajdą w życiu daleko. Jestem przekonana o tym, że świat na nich czeka, a oni chętnie z tego skorzystają.

 

Rozwijanie skrzydeł językowych u dzieci w WINGS to nasz priorytet, z którego zawsze się wywiązujemy!

Natalia Kożuchowska

Założyciele
Szkoły Językowej Wings

Natalia Kożuchowska

Paweł Kożuchowski

Stefan Kożuchowski najmniejszy założyciel i kursant

Odlotowy zespół

który dodaje językowych skrzydeł Twojemu dziecku

HEMLATA GURU

Lektorka grup Savvy Ed oraz Edward’s League

Wolny czas często spędzam razem ze swoją rodziną. Uwielbiam chodzić na spacery i odkrywać nowe miejsca, a kiedy jest okazja, lubię doświadczać nowych rzeczy. Hobbystycznie zajmuję się również hodowlą roślin.
W Wings moim celem uczenia jest przekazanie jak największej ilości wiedzy młodym ludziom i rozpalenie w nich pasji do nauki języków obcych.

VIVIEN HAJDUK

Lektorka grup Savvy Ed, Winglets Kids oraz Wings Teens

Pracując w Wings moim celem jest otwieranie kursantów na angielski i przełamywanie ich barier językowych. Za priorytet stawiam sobie także rozsiewanie pozytywnej energii.
W wolnym czasie pochłaniam literaturę fantasy, ćwiczę haftowanie, rozpieszczam mojego kota i eksperymentuję w kuchni. Fascynuję się także polskim folklorem i badam jego przekład na język angielski.

BOGUSIA BOBER

Lektorka grup Teddy Eddie

Wolny czas najchętniej spędzam na czytaniu, szczególnie lubię książki psychologiczne, kryminalne i obyczajowe.
Uwielbiam aktywności na świeżym powietrzu: spacery, wycieczki górskie, jazdę na rowerze i nartach.
Praca w Wings daje mi możliwość pracy z dziećmi, co sprawia, że czuję ogromną satysfakcję.

MICHALINA JANISZEWSKA

Lektorka grup Teddy Eddie

Lubię sztukę i muzykę, a w wolnym czasie maluję obrazy, robię zdjęcia oraz gram na skrzypcach i gitarze.
Moim celem uczenia w Wings jest kształtowanie młodego pokolenia i mój własny samorozwój w kierunku nauczania.

ARIADNA ADAMIAK

Lektorka grup Teddy Eddie

Moje pasje to snorkeling, nurkowanie i podróże zagraniczne. W czasie wolnym poświęcam się opiece nad moimi zwierzątkami, słucham muzyki i rozwijam się artystycznie.
Cel mojego nauczania w Wings to zainspirowanie uczniów do rozwijania umiejętności komunikacji w języku angielskim oraz udzielenie im niezbędnego wsparcia w osiągnięciu  sukcesu w tym obszarze.

AGNIESZKA ŚLIWA

Koordynatorka szkoły, lektorka grup Winglets Kids oraz Wings Teens

Jestem lektorką Wings od trzech lat. Uważam, że zdobywanie wiedzy jest jedną z najciekawszych rzeczy, jakich możemy się podjąć w życiu — dlatego tak bardzo lubię dzielić się moją wiedzą.
Jestem fanką filmów i literatury grozy oraz spokojnych wieczorów z herbatą, książką i muzyką w tle. W wolnych chwilach przemierzam górskie szlaki i zdobywam szczyty.

MICHAŁ KNAPIK

Lektor grup Teddy Eddie

Studiuję na Uniwersytecie Opolskim na kierunku English Philology – practical profile. Jestem pasjonatem sportu, a w szczególności tenisa ziemnego, muzyki (gram na gitarze i śpiewam) oraz języków obcych, których uwielbiam się uczyć. W czasie wolnym oddaję się podróżowaniu oraz odkrywaniu nowych zakątków Polski, Europy i świata, a także czytaniu książek (głównie o samorozwoju). Staram się jak najwięcej czasu poświęcać swojej rodzinie i przyjaciołom.
Nauczanie języka angielskiego w Wings jest dla mnie szansą na rozwój kompetencji językowych i umiejętności interpersonalnych, które są niezbędnymi elementami mojej ścieżki zawodowej. To również okazja do zdobycia cennego doświadczenia. Praca jako lektor jest także spełnieniem jednego z moich marzeń – codzienna praca z człowiekiem, która przynosi radość, uśmiech i pozytywną zmianę – w tym przypadku rozwój językowy naszych uczniów.

NATALIA BRZESKA-KRUBA

Opiekun klienta

Jestem jedną z pierwszych osób, z którą spotykają się zarówno rodzice, jak i nasi młodzi uczniowie. Wszystkie pojawiające się problemy staram się rozwiązywać z uprzejmością i skutecznością, aby wszyscy czuli się u nas mile widziani i wspierani. Z zaangażowaniem podchodzę do każdego zadania i dbam o płynną komunikację między personelem a kursantami i rodzicami, aby wszystko szło zawsze zgodnie z planem. Poza pracą uwielbiam spędzać czas na łonie natury, eksplorując górskie szlaki i odkrywając piękno polskich miast z aparatem fotograficznym w ręku. Malowanie akwarelami, grafika i inne formy ekspresji artystycznej są dla mnie źródłem inspiracji i sposobem na relaks.

PAWEŁ WIENC

Opiekun klienta

Moją rolą jest zapewnienie, aby każdy dzień był jak najlepiej zorganizowany, a komunikacja płynna i efektywna. Dzięki umiejętności skutecznego porozumiewania się i dążeniu do budowania pozytywnych relacji nieustannie pracuję nad stworzeniem atmosfery, w której każdy – zarówno uczniowie, jak i ich rodzice – czują się mile widziani i ważni. Starannie zaplanowany dzień pracy to dla mnie podstawa!

W wolnym czasie lubię wyruszać w podróże, które pozwalają mi wypocząć, ale także pomagać innym. Sport to moja pasja, więc często gram w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę czy tenisa stołowego. Nie ukrywam swojej słabości do dobrego jedzenia, szczególnie gdy na talerzu pojawiają się placki ziemniaczane i pierogi. Ogromną przyjemność sprawiają mi również w kino i długie rozmowy ze znajomymi. Moim zawodowym celem jest nieprzerwane rozwijanie się w obszarze obsługi klienta i wsparcia zespołu, aby codziennie przyczyniać się do jeszcze lepszego działania naszej szkolnej rodziny.

Wartości, którymi się kierujemy

1

Przyjemność z uczenia się.

Kiedy dzieci czują się dobrze na zajęciach, dzieje się magia nauczania. Ich mózgi zaczynają efektywniej pracować, a przez to więcej zapamiętują.

2

Radość na każdych zajęciach.

Uśmiech, błysk w oczach i poczucie bezpieczeństwa - to gwarancja, że dzieci czują radość podczas nauki. Dzięki temu angażują się na lekcjach, chętnie przychodzą na kolejne zajęcia i robią milowe kroki w rozwoju językowym.

3

Nowoczesność w każdym wydaniu.

Piękne i komfortowe wnętrza to za mało, by zanurzać dzieci w efektywnej nauce. Właśnie dlatego.

Od samego początku marzyłam o tym, by WINGS było ciepłym i radosnym miejscem. Aby dzieci chciały do nas przychodzić same z siebie i wracać — także po zakończeniu kursów. Rzeczywiście nawiązujemy przyjacielskie i życzliwe relacje z kursantami. Nawet wtedy, gdy zostają naszymi absolwentami i opuszczają mury szkoły, chętnie wpadają później w odwiedziny. Czasami z ciastem i czymś słodkim. To dowód na to, że opiekujemy się dziećmi nie tylko językowo – dajemy im dokładnie to, czego potrzebują.

 

Przyznam się jeszcze do czegoś… Zawsze zależało mi na tym, aby WINGS było miejscem, do którego sama lubię przychodzić z uśmiechem. Żeby było przytulne, nowoczesne i faktycznie rozwijało dzieci. I przede wszystkim, bym miała poczucie, że mój Stefek otrzyma tutaj najlepszą językową edukację – bo skoro mój syn rozwinie tutaj swoje skrzydła, to każde dziecko również.

Rodzicu,

pozwól dodać nam językowych skrzydeł Twojemu dziecku.


Zrób z pociechą pierwszy krok, a my pomożemy mu stawiać kolejne, odważne i zdecydowane kroki w
przyszłość — WSPÓLNIE.


Skorzystaj z darmowej pierwszej lekcji: