Kędzierzyn Koźle:
TEL: 664 054 062
Strzelce Opolskie:
TEL: 791 692 318
Test poziomujacy

ANGIELSKI DLA DZIECI 2-7 LAT

Nowoczesna metoda nauki angielskiego w odlotowej szkole językowej

Kędzierzyn-Koźle
Strzelce Opolskie

To najlepsza pod słońcem metoda nauki angielskiego dzieci w wieku 2-7 lat. Chociaż w 100% program składa się z zabaw, daje 100% efektów.

POZNAJ METODĘ

Teddy Eddie to kapitalna metoda nauki angielskiego poprzez angażujące zabawy, ruch, piosenki, historyjki, mnóstwo aktywności oraz dziecięcy humor. Najfajniejsze w tej metodzie jest to, że kiedy rodzice mówią, że ich pociechy uczestniczą w kursie angielskiego, te myślą, że chodzą na fajne zabawy do misia Teddisia. To właśnie pod płaszczykiem tych radosnych zabaw, dzieci chłoną angielski jak gąbeczka i coraz chętniej podejmują swoje próby w mówieniu w języku obcym. 

 

Teddy Eddie wykorzystuje naturalny potencjał dzieci do nauki języka obcego. Badania naukowe mówią jasno, że w wieku 2-7 lat mózgi dzieci są w stanie szalenie szybko przyswajać i zapamiętywać nowe informacje. Na bazie tych badań prowadzimy lekcje praktycznie tylko w języku obcym. Takie zanurzenie w angielskim jest najbardziej efektywne, bo przypomina naturalną naukę języka ojczystego. I to jest właśnie klucz sukcesu metody Teddy Eddie. 

 

Od kiedy dziecko wejdzie w świat radosnej nauki misiowego angielskiego, ten język nigdy nie będzie już dla niego obcy. A to zaprocentuje nie tylko w szkole, ale i na całe życie.

Grupy Teddy Eddie

START
dla dzieci 2-3 lat: 2 razy po 25 min. tygodniowo

 

Tu zaczyna się początek językowej przygody. Dzieci uczą się reagować na angielskie polecenia, a także poznają pierwsze zdania, bajeczki, piosenki w języki obcym. Celem tego etapu jest zaszczepienie w maluszkach miłości do angielskiego.

STANDARD
dla dzieci 4-5 lat: 2 razy po 35 min. tygodniowo

 

Pomimo młodego wieku, dzieci zaczynają prowadzić swoje pierwsze rozmowy po angielsku. Chętnie odgrywają scenki, słuchają czynnie bajeczek i wykonują z radością polecenia na lekcjach.

ABC
dla 6-latków 2 razy po 45 min. tygodniowo

 

Zaczynamy wielką przygodę z czytaniem w języku angielskim. Do tego dzieci coraz lepiej mówią całymi zdaniami, opowiadają historyjki i wyrażają swoje zdania w języku obcym.

SCHOOL
dla 7-latków 2 razy po 45 min. tygodniowo

 

Coraz swobodniej dzieci mówią po angielsku i używają bardziej rozbudowanych zdań. Kursanci znają już ponad 2000 słów, a to prowokuje ich do używania angielskiego spontanicznie, nie tylko już na zajęciach.

Zobacz, co Twoja Pociecha znajdzie w misiowym pakiecie edukacyjnym:

KORZYŚCI

DLA CIEBIE

e-book o edukacji językowej

Z myślą o rozwoju Twojego dziecka przygotowaliśmy e-book o edukacji językowej od najmłodszych lat.

OPINIE

Nic tak nie dodaje skrzydeł jak opinie naszych kursantów i ich Rodziców

Z kim będzie się uczyło Twoje dziecko

Gdzie prowadzimy te zajęcia?

Kędzierzyn Koźle

Kozielska 9

Strzelce Opolskie

Marka Prawego 50

Moglibyśmy jeszcze tak długo opowiadać o zaletach Teddy Eddie. Ale lepiej będzie, jeśli Twoje dziecko przetestuje jedną lekcję za darmo i przekona się osobiście, że nie ma lepszego sposobu na naukę angielskiego.